<![CDATA[Регионални профили]]> https://www.regionalprofiles.bg bg Tue, 29 Nov 2022 22:16:39 +0000 Tue, 29 Nov 2022 22:16:39 +0000 office@mtr-design.com (MTR Design) office@mtr-design.com (MTR Design) <![CDATA[Инфографика: Колко е създадената стойност на произведените стоки и услуги в областите ]]> Mon, 21 Nov 2022 11:03:00 +0000 <![CDATA[ИПИ представи "Регионални профили: показатели за развитие - 2022"]]> Wed, 16 Nov 2022 13:02:00 +0000 <![CDATA[Покана за представяне на 11. издание на "Регионални профили: показатели за развитие" 2022 - 16 ноември 2022 ]]> Tue, 15 Nov 2022 08:41:00 +0000 <![CDATA[Икономическата траектория на областите в Регионални профили 2022 ]]> Mon, 14 Nov 2022 08:44:00 +0000 <![CDATA[Преброяване ’21: Сериозни проблеми с безработицата и на Североизток ]]> Fri, 11 Nov 2022 11:11:00 +0000 <![CDATA[Правосъдието на регионално ниво – по-ниска престъпност, по-слаба натовареност на съдиите ]]> Mon, 07 Nov 2022 08:34:00 +0000 <![CDATA[Пет тренда за икономиките на общините в София (област)]]> Fri, 04 Nov 2022 13:21:00 +0000 <![CDATA[Кои общини скоро могат останат без училище]]> Sat, 22 Oct 2022 10:03:00 +0000 <![CDATA[Пет тренда за икономиките на общините в Русе]]> Thu, 13 Oct 2022 07:46:00 +0000 <![CDATA[Големите градове масово губят население]]> Mon, 10 Oct 2022 11:36:00 +0000 <![CDATA[Средният резултат на НВО по математика след седми клас е Слаб (2) в 181 общини ]]> Mon, 12 Sep 2022 07:57:00 +0000 <![CDATA[Истинският провал в образованието]]> Tue, 23 Aug 2022 12:13:00 +0000 <![CDATA[Ръстът на заплатите не успява да надхвърли инфлацията през второто тримесечие ]]> Fri, 19 Aug 2022 11:50:00 +0000 <![CDATA[Местни данъци се променят по-малко през 2022г. в сравнение с предходните две години ]]> Fri, 05 Aug 2022 10:50:00 +0000 <![CDATA[Достъпът до лекари: плахо подобрение при общопрактикуващите в някои области ]]> Fri, 29 Jul 2022 10:54:00 +0000