<![CDATA[Регионални профили]]> https://www.regionalprofiles.bg bg Mon, 08 Aug 2022 11:16:18 +0000 Mon, 08 Aug 2022 11:16:18 +0000 office@mtr-design.com (MTR Design) office@mtr-design.com (MTR Design) <![CDATA[Местни данъци се променят по-малко през 2022г. в сравнение с предходните две години ]]> Fri, 05 Aug 2022 10:50:00 +0000 <![CDATA[Достъпът до лекари: плахо подобрение при общопрактикуващите в някои области ]]> Fri, 29 Jul 2022 10:54:00 +0000 <![CDATA[Седем на сто от малките предприятия са получили европейски средства за справяне с ковид-кризата ]]> Mon, 18 Jul 2022 08:27:00 +0000 <![CDATA[Зрелостни изпити ’22 в областите – по-ниски оценки и в пъти повече двойки ]]> Mon, 04 Jul 2022 08:29:00 +0000 <![CDATA[Пет тренда за икономиките на област Варна]]> Thu, 30 Jun 2022 10:16:00 +0000 <![CDATA[Пет тренда за икономиките на област Бургас]]> Mon, 18 Apr 2022 10:27:00 +0000 <![CDATA[Изравнителни механизми при реформа в местните финанси]]> Mon, 14 Mar 2022 11:14:00 +0000 <![CDATA[Икономически и инвестиционен профил на Северен централен район]]> Wed, 02 Mar 2022 13:43:00 +0000 <![CDATA[Икономически и инвестиционен профил на Североизточен район]]> Wed, 02 Mar 2022 13:38:00 +0000 <![CDATA[Кризата и ограниченията свиват БВП на туристическите области ]]> Mon, 07 Feb 2022 13:46:00 +0000 <![CDATA[Конкуренцията между общините е положителна за всички. Ето защо да я насърчим. ]]> Mon, 24 Jan 2022 09:21:00 +0000 <![CDATA[Първите резултати от преброяването сближават областния БВП]]> Fri, 07 Jan 2022 09:38:00 +0000 <![CDATA[Пет тренда за икономиката на област Пловдив]]> Sun, 02 Jan 2022 09:04:00 +0000 <![CDATA[Пет тренда за икономиката на област Кърджали]]> Fri, 24 Dec 2021 10:02:00 +0000 <![CDATA[Пет тренда за икономиката на област Смолян]]> Tue, 14 Dec 2021 10:08:00 +0000