<![CDATA[Регионални профили]]> https://www.regionalprofiles.bg bg Tue, 26 Jan 2021 00:16:05 +0000 Tue, 26 Jan 2021 00:16:05 +0000 office@mtr-design.com (MTR Design) office@mtr-design.com (MTR Design) <![CDATA[Кой и къде ползва Домашния социален патронаж]]> Fri, 08 Jan 2021 12:48:00 +0000 <![CDATA[Декемврийският подарък за общините]]> Fri, 11 Dec 2020 12:39:00 +0000 <![CDATA[Кой е вторият град]]> Fri, 30 Oct 2020 12:34:00 +0000 <![CDATA[Доведе ли пандемията хора в селата]]> Fri, 16 Oct 2020 12:30:00 +0000 <![CDATA[Макроикономически анализ и прогноза за нуждите за изготвяне на бюджет на Столична община за 2021 г. ]]> Wed, 14 Oct 2020 10:52:00 +0000 <![CDATA[Големи разлики в достъпа до лекари между областите ]]> Fri, 09 Oct 2020 12:28:00 +0000 <![CDATA[Пазарът на труда се възстановява в туристическия сезон, но бъдещето далеч не е безоблачно ]]> Fri, 18 Sep 2020 11:42:00 +0000 <![CDATA[Накъде тръгват регионите в следващите седем години?]]> Fri, 18 Sep 2020 10:28:00 +0000 <![CDATA[Къде са учителите]]> Fri, 11 Sep 2020 11:37:00 +0000 <![CDATA[Общинските данъци тръгват рязко нагоре през 2020 г. ]]> Fri, 24 Jul 2020 11:26:00 +0000 <![CDATA[Депутатите не искат аптеки в малките населени места ]]> Fri, 17 Jul 2020 11:20:00 +0000 <![CDATA[Използването на европейските средства в регионите расте бързо в края на периода ]]> Fri, 10 Jul 2020 11:12:00 +0000 <![CDATA[ Българските туристи нe могат да спасят сезона на Черноморието]]> Fri, 05 Jun 2020 11:03:00 +0000 <![CDATA[Печелим олимпиади, но закъсваме с математиката]]> Fri, 08 May 2020 13:18:00 +0000 <![CDATA[Силните и слабите страни на столичната икономика на фона на пандемията]]> Fri, 27 Mar 2020 13:02:00 +0000