<![CDATA[Регионални профили]]> http://www.regionalprofiles.bg bg Tue, 23 Jan 2018 11:09:02 +0100 Tue, 23 Jan 2018 11:09:02 +0100 office@mtr-design.com (MTR Design) office@mtr-design.com (MTR Design) <![CDATA[Какво ни подсказват икономическите центрове в България]]> Fri, 19 Jan 2018 12:11:00 +0100 <![CDATA[Икономическите центрове в България]]> Thu, 18 Jan 2018 16:24:00 +0100 <![CDATA[Кръгла маса на тема ”Икономическите центрове в България”]]> Wed, 17 Jan 2018 20:47:00 +0100 <![CDATA[Колко би получила всяка община от преотстъпването на 1/5 от подоходното облагане?]]> Fri, 01 Dec 2017 12:28:00 +0100 <![CDATA[Регионални профили: показатели за развитие 2017]]> Tue, 28 Nov 2017 07:55:00 +0100 <![CDATA[Представяне на "Регионални профили: показатели за развитие 2017"]]> Fri, 24 Nov 2017 14:24:00 +0100 <![CDATA[Столицата концентрира новите работни места]]> Fri, 10 Nov 2017 12:02:00 +0100 <![CDATA[Отпадането от училище в България – все по-сериозен проблем]]> Fri, 15 Sep 2017 11:33:00 +0200 <![CDATA[Поглед към инвестиционни дестинации „Тракия“ и „Загоре“]]> Fri, 04 Aug 2017 12:21:00 +0200 <![CDATA[Работа и гъстота на населението в България и ЕС]]> Fri, 04 Aug 2017 11:59:00 +0200 <![CDATA[Разликите в доходите между областите в България]]> Mon, 24 Jul 2017 09:59:00 +0200 <![CDATA[Още по-високи местни данъци през 2017 г.]]> Fri, 14 Jul 2017 08:58:00 +0200 <![CDATA[Колко са усвоените европейски средства в България]]> Fri, 07 Jul 2017 11:00:00 +0200 <![CDATA[Дунавските общини: кратък профил]]> Fri, 30 Jun 2017 11:32:00 +0200 <![CDATA[Резултатите от матурите по БЕЛ на областно ниво подчертават стагнацията на образователната система]]> Fri, 23 Jun 2017 11:43:00 +0200